Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to hu translation catalogue (99 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Screenshots
hu: Képernyőképek

en: Variable
hu: Változó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: days
hu: napok

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Normal
hu: Általános

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: second
hu: másodperc

en: seconds
hu: másodperc

en: to
hu: ide

en: Text links
hu: Szöveges hivatkozások

en: Image links
hu: Képes hivatkozások

en: Features
hu: Jellemzők

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: People
hu: Emberek

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: Theming
hu: Sminkelés

en: jQuery plugins
hu: jQuery beépülők

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Allowed values
hu: Megengedett értékek

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Animation
hu: Animáció

en: Clean URLs
hu: Rövid webcímek

en: For example
hu: Például

en: Toggle display
hu: Megjelenés választó

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Footnote
hu: Lábjegyzet

en: Example:
hu: Példa:

en: Text Size
hu: Szövegméret

en: Select menu
hu: Kiválasztó menü

en: No !abbr_css required.
hu: !abbr_css nem szükséges.

en: Minimum and maximum text size.
hu: Legkisebb és legnagyobb szövegméret.

en: !abbr_xhtml element
hu: !abbr_xhtml elem

en: Text Size Normal
hu: Szövegméret: normál

en: Change the following elements:
hu: A következő elemek megváltoztatása:

en: Text Size configuration
hu: Szövegméret beállítása

en: Settings for the display and values.
hu: Beállítások a megjelenítéshez és az értékekhez.

en: Select the type of block.
hu: Blokk típusának kiválasztása.

en: Increase
hu: Nagyítás

en: Decrease
hu: Kicsinyítés

en: Current Size
hu: Jelenlegi szövegméret

en: Identification
hu: Azonosítás

en: Translate interface
hu: Felület fordítása

en: Text Size Increase
hu: Szövegméret: növelés

en: Decrease text size.
hu: Szövegméret csökkentése.

en: Text Size Decrease
hu: Szövegméret: csökkentés

en: Increase text size.
hu: Szövegméret növelése.

en: Set the text size to normal.
hu: A szövegméret normál méretűre állítása.

en: Set the text size.
hu: Szövegméret beállítása.

en: Structure
hu: Felépítés

en: Browser independent.
hu: Böngészőfüggetlen.

en: Display current text size (zoom size).
hu: Jelenlegi szövegméret mutatása (nagyítás mértéke).

en: Select the block title.
hu: Blokk címének kiválasztása.

en: Minimum Text Size
hu: Legkisebb szövegméret

en: Maximum Text Size
hu: Legnagyobb szövegméret

en: Current Zoom
hu: Jelenlegi nagyítás

en: Adjustable.
hu: Állítható.

en: !abbr_xhtml element !abbr_id/class
hu: !abbr_xhtml elem !abbr_id/osztály

en: Download Themes
hu: Sminkek letöltése

en: One click function.
hu: Egy kattintásos művelet.

en: No tutorial required.
hu: Nem szükséges leírás.

en: Themable.
hu: Sminkelhető.

en: Go to:
hu: Ide menjen:

en: Create Themes
hu: Sminkek létrehozása

en: Text and value
hu: Szöveg és érték

en: for example
hu: például

en: Only the value
hu: Csak az érték

en: Hide text and value
hu: Szöveg és érték elrejtése

en: Remove text and value in the source code
hu: Szöveg és érték eltávolítása a forráskódban

en: Display inline
hu: Jelenlegi beágyazó

en: Text Size home page
hu: Szövegméret Kezdőlap

en: Type of links
hu: Hivatkozások típusa

en: Display message after changing text size
hu: Üzenet megjelenítése szövegméret változás után

en: Current text size
hu: Szövegméret elrejtése

en: Textfield content
hu: Szövegmező tartalma

en: Cookie Domain
hu: Süti domain

en: Cookie Expires
hu: Süti lejárata

en: The minimum is 1 day in:
hu: A legkisebb 1 nap ebben:

en: The maximum is 3650 day in:
hu: A legnagyobb 3650 nap ebben:

en: Checked.
hu: Ellenőrzött.

en: Not checked.
hu: Nem ellenőrzött.

en: Normal Text Size
hu: Általános szövegméret

en: Regional and language
hu: Helyek és nyelvek

en: Increase Text Size
hu: Szövegméret növelése

en: Decrease Text Size
hu: Szövegméret csökkentése

en: Uniform Resource Locator
hu: Egységes erőforrás-azonosító
