Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: second
kn: ಎರಡನೆಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: to
kn: ಗೆ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: People
kn: ಜನರು

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Clean URLs
kn: ಸ್ವಚ್ಚ ಯು ಅರ ಎಲ್ ಗಳು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Footnote
kn: ಅಡಿಲೇಖ
