Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: People
lo: ຄົນ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
