Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Administer
lt: Administravimas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: days
lt: dienos

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: second
lt: antras

en: Features
lt: Savybės

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: People
lt: Žmonės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: Translate interface
lt: Sąsajos vertimas

en: Structure
lt: Struktūra

en: Regional and language
lt: Regionas ir kalbos
