Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Administer
mg: Mitantana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: People
mg: Olona

en: Structure
mg: Tatitra
