Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Clean URLs
ne: सरल यूरएल

en: Identification
ne: पहिचान

en: Structure
ne: संरचना
