Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Clean URLs
or: ପରିଷ୍କାର URL ଗୁଡ଼ିକ

en: Identification
or: ପରିଚୟ ପ୍ରଣାଳୀ
