Text Size (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (100 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Administer
pl: Administruj

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: Screenshots
pl: Zrzuty ekranu

en: Variable
pl: Zmienna

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: days
pl: dni

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Normal
pl: Zwykły

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: to
pl: do

en: Text links
pl: Odnośniki tekstowe

en: Image links
pl: Odnośniki obrazkowe

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: jQuery plugins
pl: Wtyczki jQuery

en: Site configuration
pl: Konfiguracja witryny

en: Site building
pl: Budowa witryny

en: Blocks
pl: Bloki

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: For example
pl: Przykładowo

en: Toggle display
pl: Wyświetlaj

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Footnote
pl: Przypis

en: Example:
pl: Przykład:

en: Text Size
pl: Rozmiar tekstu

en: Screenshot of block:
pl: Zrzut ekranu bloku:

en: Select menu
pl: Wybierz menu

en: !abbr_wcag and !abbr_bitv conform. More Information on: !link_wcag and !link_bitv.
pl: !abbr_wcag i !abbr_bitv zgodności. Więcej informacji na: !link_wcag i !link_bitv.

en: Keep the conditions:
pl: Zachowaj warunki:

en: !abbr_wcag/!abbr_bitv 11.1: Open and standard code.
pl: !abbr_wcag/!abbr_bitv 11.1: Otwarty i standardowy kod.

en: !abbr_wcag/!abbr_bitv 13.6: Links in a list.
pl: !abbr_wcag/!abbr_bitv 13.6: Odnośników na liście.

en: No !abbr_css required.
pl: Brak wymaganego !abbr_css.

en: Images are showed with !abbr_css.
pl: Obrazki są pokazywane z !abbr_css.

en: Ideal for Web Accessibility.
pl: Idealne pod Web Accessibility.

en: Image links, not in a list
pl: Odnośniki obrazów spoza listy.

en: Change the following elements:
pl: Zmień następujące elementy:

en: !abbr_wcag/!abbr_bitv 10.5: Adjacent hyperlinks have to be separated by printable characters surrounded by spaces.
pl: !abbr_wcag/!abbr_bitv 10.5: Przyległe hiperłącza muszą być oddzielone drukowanymi znakami otoczonymi spacjami.

en: Settings for the display and values.
pl: Ustawienia dla wyświetlania i wartości.

en: Select the type of block.
pl: Wybierz typ bloku.

en: Images in the !abbr_xhtml source code.
pl: Obrazki w kodzie źródłowym !abbr_xhtml.

en: Increase
pl: Powiększ

en: Decrease
pl: Pomniejsz

en: Identification
pl: Opis

en: Translate interface
pl: Tłumaczenie interfejsu

en: Caching mode: "Normal" and "Aggressive" compatible.
pl: Tryb buforowania: "Normalny" i "Agresywny" kompatybilny.

en: Structure
pl: Struktura

en: Browser independent.
pl: Niezależne od przeglądarki.

en: Same handling in any browser (shortcuts).
pl: Taka sama obsługa w dowolnej przeglądarce (skróty).

en: Select menu availabe.
pl: Dostępne menu wyboru.

en: Select the block title.
pl: Wybierz tytuł bloku.

en: Maximum Text Size
pl: Maksymalny rozmiar tekstu

en: Please enter a integer in:
pl: Proszę podać liczbę całkowitą:

en: Adjustable.
pl: Regulowane.

en: PHP: Hypertext Preprocessor
pl: PHP: Preprocesor Hipertekstu

en: Cascading Style Sheets
pl: Kaskadowe arkusze stylów

en: Web Content Accessibility Guidelines
pl: Wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych

en: Graphic Interchange Format
pl: Graphic Interchange Format (GIF)

en: Scalable Vector Graphics
pl: Scalable Vector Graphics (SVG)

en: eXperimental Computing Facility
pl: eXperimental Computing Facility (XCF)

en: External link to:
pl: Zewnętrzny odnośnik do:

en: Download Themes
pl: Pobierz motywy

en: One click function.
pl: Funcja pojedynczego kliknięcia.

en: No tutorial required.
pl: Brak wymaganego samouczka.

en: !abbr_wcag/!abbr_bitv 6.3: No !javascript required.
pl: !abbr_wcag/!abbr_bitv 6.3: Brak wymaganego !javascript.

en: No !javascript required. !jquery suppport.
pl: Brak wymaganego !javascript. Wsparcie dla !jquery.

en: Go to:
pl: Idź do:

en: Set the different roles.
pl: Ustaw różne role.

en: Change the settings if you want.
pl: Zmień ustawienia jeśli chcesz.

en: Create Themes
pl: Stwórz motywy

en: Copy the files/directorys in your theme:
pl: Kopiuj pliki/katalogi w motywie:

en: Edit the !abbr_php and !abbr_css code in the files.
pl: Edytuj kod !abbr_php i !abbr_css w plikach.

en: Edit the images. Create your own icons. The source file is in the directory:
pl: Edytuj zdjęcia. Twórz własce ikony. Plik źródłowy znajduje się w katalogu:

en: Edited templates are available from the developers website:
pl: Edytowane szablony są dostępne na stronie deweloperów:

en: Support !javascript
pl: Obsługa !javascript

en: Text and value
pl: Tekst i wartość

en: for example
pl: przykładowo

en: Only the value
pl: Tylko wartość

en: Hide text and value
pl: Ukryj tekst i wartość

en: Remove text and value in the source code
pl: Usuń tekst i wartość z kodu źródłowego

en: Subtitle, list and select menu
pl: Podtytuł, lista i menu.

en: Max.
pl: Maks.

en: Cookie Domain
pl: Domena ciasteczka

en: Cookie Expires
pl: Ciasteczko wygasa

en: Checked.
pl: Zaznaczone.

en: Content authoring
pl: Tworzenie zawartości

en: People and permissions
pl: Ludzie i uprawnienia

en: Configuration and modules
pl: Konfiguracja i moduły
