Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Administer
sv: Administrera

en: Block title
sv: Blocktitel

en: Variable
sv: Variabel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: days
sv: dagar

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Warning
sv: Varning

en: Maximum
sv: Största

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Link text
sv: Länktext

en: second
sv: andra

en: seconds
sv: sekunder

en: to
sv: till

en: Text links
sv: Textlänkar

en: Image links
sv: Bildlänkar

en: Features
sv: Funktioner

en: Fixed
sv: Fast

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: People
sv: Personer

en: Requirements
sv: Krav

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: Blocks
sv: Block

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Allowed values
sv: Tillåtna värden

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Animation
sv: Animering

en: Clean URLs
sv: Rena URL:er

en: Toggle display
sv: Växla visningsläge

en: Block type
sv: Typ av block

en: Example:
sv: Exempel:

en: Text Size
sv: Textstorlek

en: Increase
sv: Öka

en: Decrease
sv: Minska

en: Current Size
sv: Nuvarande storlek

en: Identification
sv: Identifikation

en: Translate interface
sv: Översätt gränssnitt

en: Structure
sv: Struktur

en: Regional and language
sv: Lokalt och språk
