Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Image settings
ar: إعدادات الصورة

en: Directory
ar: الدليل

en: Basic
ar: الأساسي

en: characters
ar: الأحرف

en: Superscript
ar: نص علوي

en: Subscript
ar: مخطوطة
