Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Directory
ca: Directori

en: Basic
ca: Bàsic

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: characters
ca: caràcters

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Basic information
ca: Informació bàsica

en: Subscript
ca: Subíndex
