Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Image settings
cs: Nastavení obrázků

en: Directory
cs: Adresář

en: Basic
cs: Základní

en: CSS settings
cs: Nastavení CSS

en: characters
cs: znaky

en: Superscript
cs: Horní index

en: Subscript
cs: Dolní index
