Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Image
da: Billede

en: Image settings
da: Billedindstillinger

en: Directory
da: Mappe

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: characters
da: tegn

en: Superscript
da: Hævet

en: Basic information
da: Grundlæggende information

en: Subscript
da: Sænket
