Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Image
de: Bild

en: Image settings
de: Bildeinstellungen

en: Directory
de: Verzeichnis

en: Basic
de: Basis

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: CSS settings
de: CSS-Einstellungen

en: Allowed classes
de: Zulässige Klassen

en: Syntax highlighting
de: Syntaxhervorhebung

en: characters
de: Zeichen

en: Superscript
de: Hochgestellt

en: Basic information
de: Basisinformation

en: Subscript
de: Tiefgestellt

en: Allowed tags
de: Zulässige Tags
