Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: Directory
et: Kataloog

en: Basic
et: Lihtne

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: characters
et: tähemärgid

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Subscript
et: Alaindeks
