Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Image settings
gl: Axustes da imaxe

en: Directory
gl: Directorio

en: Basic
gl: Básico

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: characters
gl: caracteres

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Subscript
gl: Subíndice
