Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Image settings
he: הגדרות תמונה

en: Directory
he: סיפרייה

en: Basic
he: בסיסי

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: characters
he: תוים

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Subscript
he: כתב תחתי
