Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: Superscript
kn: ಸೂಪರ್-ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Basic information
kn: ಮೂಲಭೂತ ಮಾಹಿತಿ

en: Subscript
kn: ಸಬ್‍ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍
