Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Image settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Directory
lt: Katalogas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: characters
lt: simboliai
