Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Image settings
pt: Definições da imagem

en: Directory
pt: Diretório

en: Basic
pt: Básico

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: characters
pt: caracteres

en: Superscript
pt: Superior à linha

en: Subscript
pt: Inferior à linha
