Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Image settings
ro: Setări pentru imagine

en: Directory
ro: Director

en: Basic
ro: Simplu

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: characters
ro: caractere

en: Superscript
ro: Exponent

en: Subscript
ro: Indice
