Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Image
ta: படம்

en: Image settings
ta: பட அமைப்புகள்

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: characters
ta: எழுத்துகள்

en: Superscript
ta: மேல்எழுத்து

en: Subscript
ta: கீழ்எழுத்து
