Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Directory
vi: Thư mục

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: CSS settings
vi: Thiết lập CSS

en: characters
vi: kí tự

en: Superscript
vi: Chỉ số trên

en: Basic information
vi: Thông tin cơ bản

en: Subscript
vi: Chỉ số dưới
