Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Image settings
az: Şəkil parametrləri

en: Directory
az: Kataloq

en: Basic
az: Əsas

en: characters
az: personajlar
