Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Basic
el: Βασική

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Superscript
el: Εκθέτης
