Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Image settings
fi: Kuva-asetukset

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: CSS settings
fi: CSS asetukset

en: characters
fi: merkit

en: Superscript
fi: Yläindeksi

en: Basic information
fi: Perustietoa

en: Subscript
fi: Alaindeksi

en: Allowed tags
fi: Sallitut avainsanat
