Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Image settings
fr: Paramètres d'image

en: Directory
fr: Répertoire

en: Basic
fr: Basique

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: CSS settings
fr: Paramètres CSS

en: characters
fr: caractères

en: Superscript
fr: Exposant

en: Basic information
fr: Informations de base

en: Subscript
fr: Sous-script

en: Allowed tags
fr: Balises autorisées
