Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Image settings
hu: Képek beállításai

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Basic
hu: Alap

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: CSS settings
hu: CSS beállítások

en: characters
hu: karakterek

en: Superscript
hu: Felső index

en: Basic information
hu: Alapinformációk

en: Subscript
hu: Alsó index

en: Allowed tags
hu: Engedélyezett jelölők
