Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Image settings
id: Pengaturan gambar

en: Directory
id: Direktori

en: Basic
id: Dasar

en: characters
id: karakter

en: Superscript
id: Superskrip

en: Basic information
id: Informasi dasar

en: Subscript
id: Subskrip
