Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Image settings
ja: 画像の設定

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Basic
ja: 基本

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: characters
ja: 文字

en: Superscript
ja: 上付き文字

en: Basic information
ja: 基本情報

en: Subscript
ja: 添字
