Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Image
no: Bilde

en: Image settings
no: Innstillinger for bilde

en: Directory
no: Mappe

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Basic settings
no: Grunnleggende innstillinger

en: characters
no: tegn

en: Superscript
no: Hevet

en: Basic information
no: Standard informasjon

en: Subscript
no: Senket
