Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Directory
nl: Map

en: Basic
nl: Basis

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: CSS settings
nl: CSS instellingen

en: Syntax highlighting
nl: Syntaxmarkering

en: characters
nl: tekens

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Allowed tags
nl: Toegestane labels
