Texy! (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Image settings
sv: Bildinställningar

en: Directory
sv: Katalog

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: CSS settings
sv: Inställningar för CSS

en: characters
sv: tecken

en: Superscript
sv: Upphöjd

en: Basic information
sv: Grundläggande information

en: Subscript
sv: Nedsänkt
