Two-factor Authentication (TFA) (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Code
pl: Kod

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Channel
pl: Kanał

en: Code length
pl: Długość kodu
