Two-factor Authentication (TFA) (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Code
fi: Koodi

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Code length
fi: Koodin pituus

en: Two-factor Authentication
fi: Kaksivaiheinen tunnistautuminen

en: Two-factor Authentication (TFA)
fi: Kaksivaiheinen tunnistautuminen (2FA)
