Two-factor Authentication (TFA) (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Code
tr: Kod

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Channel
tr: Kanal

en: Code length
tr: Kod uzunluğu
