Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Session opened for %name.
ar: تم فتح جلسة لـ%name.

en: Order
ar: الترتيب

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ar: لقد استخدمت رابطك الوحيد الاستعمال لتسجيل الدخول. لا حاجة إلى استعمال هذا الرابط لتسجيل الدخول. الرجاء تغيير كلمة مرورك.
