Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Session opened for %name.
bo: %name་ལ་དུས་སྐབས་འགོ་འཛུགས་པ།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་སྤྱད་ཟིན་པས། བསྐྱར་དུ་སྦྲེལ་ཐག་འདི་བརྒྱུད་ནས་ནང་འཇུག་བྱེད་མི་དགོས། དེ་ལས་ཁྱེད་ཀྱིས་གསང་གྲངས་དེ་སྒྱུར་རོགས།
