Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Session opened for %name.
km: បាន​បើក​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Order
km: លំដាប់

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
km: អ្នក​ទើប​តែ​បាន​ប្រើ​តំណ​ចូល​ម្តង​របស់​អ្នក​ ។ វា​លែង​ចាំ​បាច់​ទៀត​ហើយ​ក្នុង​ការ​ចូល​ដោយ​ប្រើ​តំណ​នេះ​ ។ សូម​ផ្លាស់​ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ ។
