Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Session opened for %name.
es: Sesión abierta para %name.

en: Order
es: Pedido

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: Configuration saved
es: Configuración guardada

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
es: Ya ha usado el enlace para iniciar sesión válido para un solo uso. Ya no hace falta que lo use para identificarse. Cambie su clave, por favor.
