Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Session opened for %name.
gl: Sesión aberta para %name.

en: Order
gl: Orde

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
gl: Xa empregou a ligazón para iniciar sesión dun só uso. xa non e necesario usar esta ligazón para entrar. Por favor, cambie o seu contrasinal.
