Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Session opened for %name.
it: Sessione aperta per %name.

en: Order
it: Ordina

en: Session closed for %name.
it: Sessione chiusa per %name.

en: Configuration saved
it: Configurazione salvata

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
it: Hai appena usato il link di accesso valido una sola volta. Non è più necessario usare questo collegamento per accedere al sito. Ricorda di cambiare la tua password.
