Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Session opened for %name.
ro: A fost deschisă sesiunea pentru %name.

en: Order
ro: Comandă

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ro: Tocmai ați utilizat legătura de autentificare unică. Nu mai este necesar să utilizați această legătură în vederea autentificării. Vă rugăm să vă schimbați parola.
