Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Session opened for %name.
fr: Session ouverte pour %name.

en: Order
fr: Ordre

en: Session closed for %name.
fr: Session fermée pour %name.

en: Configuration saved
fr: Configuration enregistrée

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
fr: Vous venez d'utiliser votre lien de connexion unique. Il n'est désormais plus nécessaire d'utiliser ce lien pour vous connecter. Veuillez modifier votre mot de passe.
