Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Session opened for %name.
pt: Sessão aberta para %name.

en: Order
pt: Pedido

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Configuration saved
pt: Configuração salva

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
pt: Você já usou este link para acessar o site. Não é mais necessário usar este link para logar no site. Por favor, altere sua senha.
