Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Session opened for %name.
uk: Відкрито сеанс для користувача %name.

en: Order
uk: Послідовність

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Available plugins
uk: Доступні доповнення

en: Configuration saved
uk: Конфігурація збережена

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
uk: Ви щойно використали одноразове посилання на вхід. Використовувати це посилання повторно немає необхідності. Прохання змінити пароль.
