Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Session opened for %name.
tr: %name için oturum açıldı.

en: Order
tr: Sıralama

en: Session closed for %name.
tr: %name oturumu kapatıldı.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
tr: Tek seferlik giriş bağlantısını kullandınız. Artık giriş yapmak için bu bağlantıyı kullanmak gereksiz Lütfen parolanızı değiştirin.
