Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Session opened for %name.
be: Сэсыя для %name адчыненая.

en: Order
be: Парадак

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
be: Вы толькі што выкарысталі аднаразовую спасылку для ўваходу. Вам больш не патрэбна карыстацца гэтай спасылкай, каб увайсці. Калі ласка, змяніце ваш пароль.
