Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Session opened for %name.
ca: S'ha obert la sessió per a %name.

en: Order
ca: Ordre

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ca: Acabeu d'utilitzar el vostre enllaç d'inici de sessió d'un sol cop. Ja no és necessari utilitzar aquest enllaç per iniciar sessió. Canvieu la vostra contrasenya.
