Two-factor Authentication (TFA) (7.x-2.1-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Session opened for %name.
da: Session åbnet for %name.

en: Order
da: Rækkefølge

en: Session closed for %name.
da: Session lukket for %name.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
da: Du har netop brugt dit engangs-login-link. Det er ikke længere nødvendigt at bruge dette link til at logge ind. Skift venligst din adgangskode.
